CRYOSHAPE

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0008
Pesha: 0.4 kilogram
14.000 Lekë4.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

 Celuliti është një infeksion i rëndë i lëkurës. Me shfaqjen e celulitit bateria depërton nga shtresat e jashtme të lëkurës në ato më të thella, duke krijuar fryrje dhe thellime, që i japin një formë jo të estetike lëkurës. Celuliti është një lloj indi dhjamor në shtresën e nënlëkurës që përmban tufa indi lidhor. Me kalimin e moshës, shtresat e lëkurës hollohen, çka rezulton nëshfaqjen e pamjes së valëzuar të celulitit. Ndryshimi i celulitit me dhjamin është se celuliti, në dallim nga dhjamosja, ndodhet vetëm në disa pjesë të caktuara të trupit; kofshët, të ndenjurat, barku dhe gjoksi. Megjithëse formimi i celulitit varet nga dieta dhe stili i jetesës, pjesa më e madhe e tij është e formuar nga toksina dhe yndyrna të formuara në trup, që mund të prekin gra të çfarëdolloj përmase, peshe dhe strukture trupore. Faktorët - Trashëgimia - Marrja e pamjaftueshme e ujit - Dieta - Pirja e duhanit - Tensioni dhe stresi - Marrja e mjekimit - Mungesa e ushqimeve dhe stili sedentar i jetesës. Ne ju ofrojmë produktin më të ri nga firma e mirë njohur franceze për të eleminuar celulitin dhe për ta parandaluar atë duke ju dhënë një pamje fantastike të rigjeneruar të lëkurës tuaj. Mos prit derisa lëkura jote të dëmtohet akoma edhe më shumë por vepro tani!