V1969 SYZE ME DRU BAMBUJE DHE XHAM TE POLARIZUAR

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: ΕΜ0040002
Pesha: 0.1 kilogram
3.700 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

MADE IN ITALY.

Syze Moderne me Dru Bambuje dhe Xham te Polarizuar per mbrojtje perfekte kunder rrezeve te diellit.

Refleksi Lejla.