V1969 SYZET HAWKERS

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: ΕΜ0040006
Pesha: 0.1 kilogram
3.700 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

SYZE MODERNE HAWKERS.

ME SKELET TE ZI MATTE DHE XHAM TE POLARIZUAR KUNDER RREZEVE UV.

Refleksi Lejla.