KRETALOE - Lengu i Aloe Vera Shije Limoni 1L

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: EM0010010
Pesha: 1.5 kilogram
3.490 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share
 • I pasur ne Vitamina dhe Minerale te domosdoshme per trupin

 • Stimulon dhe forcon sistemin imunitar

 • Forcon trupin kunder semundjeve virale dhe bakteret kancerogjene

 • Kontribon ne uljen e diabetit

 • Ulje te Kolesterolit dhe forcimin te sistemit kardiovaskular

 • E ben lekuren te shndritshme dhe te paster

 • Reaksion kunder inflamacionit te lekures dhe alergjive

 • Permireson metabolizmin keshtu dhe ndikon ne ulje ne peshe

 • Detoksifikon organizmin dhe zorret

 • Ndihmon ne forcimin dhe shndritjen e flokeve

   

  Kjo eshte  zgjedhja me e mire per detoksifikimin e trupit.

   

  Permbajtja e larte e xhelit Aloe Vera ne kete Shurup ( 99 % ) i ofron trupit tuaj vitamin si A, C dhe E te cilet jane antioksidant.

  Doza e rekomanduar: 2 Luge Gjelle ne mengjes dhe pasdite.