RED FERRARI - Eau de Toilette 125 ML

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: EM0070003
Pesha: 0.4 kilogram
40 Lekë3.700 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share
 

Ferrari Origjinal i cili e mban eren per nje kohe te gjate dhe nuk le shenja ne rroba ose lekure.

Perberesit kryesor te aromes jane : Speci Roze, Rrush, Qitro, Lavender

Perberesit dytesore jane : Mente, Portokall, Limon, Lis, Sandalwood

Arome shume e mire dhe  e lehete per meshkujt.