BLACK FERRARI - Eau de Toilette 125 ml

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: EM0070004
Pesha: 0.4 kilogram
40 Lekë3.700 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Ferrari Origjinal i cili e mban eren per nje kohe te gjate dhe nuk le shenja ne rroba ose lekure.

Perberesit kryesor te aromes jane : Qitro, Lime, Kumbull , Kanelle, Trendafil

Perberesit dytesore jane : Dru Halor, Cedar, Amber, Myshk dhe Vanilje

Arome shume e mire per meshkujt.