SET 2 BUSTE NGJYRE E ZEZE

Limited
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: EM0090007
Pesha: 0.2 kilogram
40 Lekë5.500 Lekë
Madhësia
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Busti me i rehatshem!

Ju mund ta vishni 24 ore ne dite.

Eshte i rehatshempraktik dhe me puthitje perfekte.

I pershtatshem per cdo aktivitet si ne palester, pune, ne shtepi pa ju krijuar shtypje ose shtrengime.

Ngjyre e zeze me detaje Lulesh me dy ngjyra Bardhe dhe Roze.

 

Perberja : 92% Poluamid, 8% Elastin