V1969 KREMI BLACK ORCHID

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0009
Pesha: 0.2 kilogram
14.000 Lekë3.500 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Kremi me orkidea të zezë është një nga produktet më të vecanta të linjës VERSACE 19.69, vaji që nxirret nga lulja e orkideas së zezë përdorej në lashtësi nga femrat për të mbajtur lëkurën e tyre të rigjeneruar dhe të pastër. Ajo gjithashtu ndihmonte për të mbajtur atë pa rrudha dhe përherë të re.