DAY & NIGHT FACE CARE SET

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: TA0010014
32.000 Lekë7.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

DAY & NIGHT FACE CARE SET: V1969 PREMIUM CAVIAR LUXE CREAM, V1969 KREMI ME KOLAGJEN & V1969 CAVIAR EYE CREAM Kremi VERSACE 19.69 përmban kolagjenin që është proteina më e rëndësishme e lëkurës që e mban atë të re dhe elastike. Mbas moshës 25 vjec organizmi fillon e nuk e prodhon me dhe si rrjedhojë lëkura rrudhet. Ky krem përmban gjithashtu edhe shegë që është fruti i bukurisë dhe një antioksidant i shkëlqyer. - Kremi VERSACE19.69 ka veti hidratuese, rrit elasticitetin, e plotëson lëkurën dhe i jep asaj shkëlqim. - Gjithashtu është krem antirrudhe dhe anti-aging. - Përdorimi i këtij kremi është mënyra më e mirë për ta trajtuar lëkurën cdo mëngjes para se të vendosni make up-in dhe ka efekt 24-orësh. Përmban ekstrakte ushqyese të vlefshme nga havari, për rindërtimin e drejtpërdrejtë, shtrëngimin, shkëlqimin dhe hydration thellë të lëkurës. Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës. Rindërton lëkurën duke përmirësuar cilësinë e saj. Rrit hydration e lëkurës duke ofruar një ndjesi të veçantë të butë Udhëzime për përdorim: Aplikoni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë dhe qafë të pastër. AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, ISODECYL NEOPENTANOATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (SHEA BUTTER), GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYACRYLAMIDE, PEG-100 STEARATE, C13-14 ISOPARAFFIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, ALLANTOIN, PARFUM (FRAGRANCE), AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, LAURETH-7, BHT, XANTHAN GUM, ASCORBYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, GLYCERIN, AMINOMETHYL PROPANOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SALVIA OFFICINALIS EXTRACT, CITRIC ACID, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, CAVIAR EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, CI 19140, CI 14700 V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR EYE CREAM zhduk rrudhat dhe linjat e imta të formuara rreth syve duke i parandaluar ato. Gjithashtu lëmon dhe forcon lëkurën rreth syve dhe përmirëson pamjen e tyre. Përfitimet: Rivendos fortësinë dhe elasticitetin ndërsa hidraton thellë. Redukton pamjen e rrathëve të zeza Zvogëlon enjtjen tek pjesa e syve. Aplikimi: Përdorimi cdo mëngjes dhe cdo mbrëmje, duke e lëmuar dhe masazhuar lehtë me gishta rreth zonës së syve.