FACE & EYE CARE SET

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT00103
56.000 Lekë8.500 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

FACE & EYE CARE SET: V1969 KREMI ME KOLADJEN, V1969 CAVIAR EYE CREAM, V1969 BLACK ORCHID CREAM & V1969 PREMIUM LUXE CAVIAR SERUM

Kremi VERSACE 19.69 përmban kolagjenin që është proteina më e rëndësishme e lëkurës që e mban atë të re dhe elastike. Mbas moshës 25 vjec organizmi fillon e nuk e prodhon me dhe si rrjedhojë lëkura rrudhet. Ky krem përmban gjithashtu edhe shegë që është fruti i bukurisë dhe një antioksidant i shkëlqyer.

- Kremi VERSACE19.69 ka veti hidratuese, rrit elasticitetin, e plotëson lëkurën dhe i jep asaj shkëlqim.

- Gjithashtu është krem antirrudhe dhe anti-aging.

- Përdorimi i këtij kremi është mënyra më e mirë për ta trajtuar lëkurën cdo mëngjes para se të vendosni make up-in dhe ka efekt 24-orësh.


Kremi me orkidea të zezë është një nga produktet më të vecanta të linjës VERSACE 19.69, vaji që nxirret nga lulja e orkideas së zezë përdorej në lashtësi nga femrat për të mbajtur lëkurën e tyre të rigjeneruar dhe të pastër. Ajo gjithashtu ndihmonte për të mbajtur atë pa rrudha dhe përherë të re.

V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR EYE CREAM zhduk rrudhat dhe linjat e imta të formuara rreth syve duke i parandaluar ato. Gjithashtu lëmon dhe forcon lëkurën rreth syve dhe përmirëson pamjen e tyre.

Përfitimet: Rivendos fortësinë dhe elasticitetin ndërsa hidraton thellë. Redukton pamjen e rrathëve të zeza Zvogëlon enjtjen tek pjesa e syve.

Aplikimi: Përdorimi cdo mëngjes dhe cdo mbrëmje, duke e lëmuar dhe masazhuar lehtë me gishta rreth zonës së syve.

Serum V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR rrit hidratimin e organizmit dhe lëkurës. Rekomandohet si një shtojcë që kontribuon në funksionimin e trupit të mirë dhe gjithashtu si një serum që hidraton dhe rindërton lëkurën. Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës. Hidraton dhe zbut rrudhat dhe parandalon formimin e atyre të reja. Të lë një ndjesi të mëndafshtë në lëkurë.