V1969 BLACK ORCHID SENSATION

Kodi produktit: TA00014
22.000 Lekë7.500 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Serumi me orkidea të zezë është një nga produktet më të vecanta të linjës VERSACE 19.69, vaji që nxirret nga lulja e orkideas së zezë përdorej në lashtësi nga femrat për të mbajtur lëkurën e tyre të rigjeneruar dhe të pastër. Ajo gjithashtu ndihmonte për të mbajtur atë pa rrudha dhe përherë të re. 

UDHËZIME PËR PËRDORIM: Mëngjesi dhe mbrëmja: Shtypni pompën dhe shkundeni mirë para se të përdorni. Pas pastrimit të lëkurës tuaj, aplikoni një ose dy pika në fytyrë dh qafë. Shmangni zonën e syve. Vazhdoni duke aplikuar Black Orchid Serum për rezultate më të mira. Lëkura bëhet më rinore.

Kremi me orkidea të zezë është një nga produktet më të vecanta të linjës VERSACE 19.69, vaji që nxirret nga lulja e orkideas së zezë përdorej në lashtësi nga femrat për të mbajtur lëkurën e tyre të rigjeneruar dhe të pastër. Ajo gjithashtu ndihmonte për të mbajtur atë pa rrudha dhe përherë të re.

Kremi VERSACE 19.69 përmban kolagjenin që është proteina më e rëndësishme e lëkurës që e mban atë të re dhe elastike. Mbas moshës 25 vjec organizmi fillon e nuk e prodhon me dhe si rrjedhojë lëkura rrudhet. Ky krem përmban gjithashtu edhe shegë që është fruti i bukurisë dhe një antioksidant i shkëlqyer.

- Kremi VERSACE19.69 ka veti hidratuese, rrit elasticitetin, e plotëson lëkurën dhe i jep asaj shkëlqim.

- Gjithashtu është krem antirrudhe dhe anti-aging.

- Përdorimi i këtij kremi është mënyra më e mirë për ta trajtuar lëkurën cdo mëngjes para se të vendosni make up-in dhe ka efekt 24-orësh.