V1969 LUXE CAVIAR CREAM & EYE CREAM

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: TA00016
28.000 Lekë5.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR EYE CREAM zhduk rrudhat dhe linjat e imta të formuara rreth syve duke i parandaluar ato. Gjithashtu lëmon dhe forcon lëkurën rreth syve dhe përmirëson pamjen e tyre.

Përfitimet: Rivendos fortësinë dhe elasticitetin ndërsa hidraton thellë. Redukton pamjen e rrathëve të zeza Zvogëlon enjtjen tek pjesa e syve.

Aplikimi: Përdorimi cdo mëngjes dhe cdo mbrëmje, duke e lëmuar dhe masazhuar lehtë me gishta rreth zonës së syve.

Përmban ekstrakte ushqyese të vlefshme nga havari, për rindërtimin e drejtpërdrejtë, shtrëngimin, shkëlqimin dhe hydration thellë të lëkurës.
Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës.
Rindërton lëkurën duke përmirësuar cilësinë e saj.
Rrit hydration e lëkurës duke ofruar një ndjesi të veçantë të butë
Udhëzime për përdorim: Aplikoni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë dhe qafë të pastër.

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, ISODECYL NEOPENTANOATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (SHEA BUTTER), GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL,  DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYACRYLAMIDE, PEG-100 STEARATE, C13-14 ISOPARAFFIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, ALLANTOIN, PARFUM  (FRAGRANCE), AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, LAURETH-7, BHT, XANTHAN GUM, ASCORBYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED  HYALURONIC ACID, GLYCERIN, AMINOMETHYL PROPANOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SALVIA  OFFICINALIS EXTRACT, CITRIC ACID, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, CAVIAR EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, CI 19140, CI 14700