V1969 PREMIUM CAVIAR EYE CREME 15ML

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0006
Pesha: 0.1 kilogram
14.000 Lekë3.500 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR EYE CREAM zhduk rrudhat dhe linjat e imta të formuara rreth syve duke i parandaluar ato. Gjithashtu lëmon dhe forcon lëkurën rreth syve dhe përmirëson pamjen e tyre.

Përfitimet: Rivendos fortësinë dhe elasticitetin ndërsa hidraton thellë. Redukton pamjen e rrathëve të zeza Zvogëlon enjtjen tek pjesa e syve.

Aplikimi: Përdorimi cdo mëngjes dhe cdo mbrëmje, duke e lëmuar dhe masazhuar lehtë me gishta rreth zonës së syve.