V1969 PREMIUM CAVIAR LIFT SERUM 30ML

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0005
Pesha: 0.1 kilogram
18.000 Lekë5.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Serum V19.69 Italia CAVIAR LIFT është produkt më i ri i heqjes së rrudhave që sfidon gravitetin dhe rigjallërimin, forcon dhe sjell rezultate afatgjata. Dëmtimi i lëkurës është ulet pasi qelizat rinovohen dhe ato të reja janë tashmë të forcuara dhe mbrojtura ndërkohë ato janë të pasuruar me ushqyes. Lëkura duket e rregullt dhe e fortë. V19.69 Italia CAVIAR LIFT është mëshirim e shkencës dhe luksit.

Përfitimet: Ngadalëson procesin e plakjes dhe rinovon lëkurën. V19.69 Italia CAVIAR LIFT ndihmon për të rritur qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin e lëkurës, mbush dhe zbut rrudhat ekzistuese dhe parandalon shfaqjen e të reja. Ajo mbron qelizat burimore të lëkurës dhe ju ndihmon të keni një pamje më të re.

UDHËZIME PËR PËRDORIM: Mëngjesi dhe mbrëmja: Shtypni pompën dhe shkundeni mirë para se të përdorni. Pas pastrimit të lëkurës tuaj, aplikoni një ose dy pika në fytyrë dh qafë. Shmangni zonën e syve. Vazhdoni duke aplikuar V19.69 CAVIAR LIFT për rezultate më të mira. Lëkura bëhet më rinore.