Collavera - Kolagjen dhe Acid Hyaluronik 500 ml

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: EM0010018
Pesha: 0.6 kilogram
3.990 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Ndihmon per nje lekure me te shndritshme, Floke me to forta dhe shndritshme, thonje dhe kocka me te forta.

Ka nje kombinim vitaminash, mineralesh, proteinash dhe amino acidesh te domososhme per trupin e njeriut.

Produkti eshte me shije shege.

Kollavera ke perfitime te ndryshme si:

 Miremban Lekuren, Floket dhe Thonjte.

 Forcon dhe kujdeset per sistemin imunitar te trupit gjate dhe pas ushtrimeve fizike shume te veshtira.

 Rigjenerimin e Kolagjenit i cili mban lekure rinore dhe forcimin e kockave.

 Mbrojtje nga demet e stresit 

 


PERBERESIT: WATER, HYDROLIZED COLLAGEN, POMEGRANATE JUICE CONCENTRATE, CITRIC ACID, ASCORBIC ACID, AROMA, RED BEET JUICE CONCENTRATE, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM SORBATE, SURCALOSE, BIOTIN