V1969 BLACK ORCHID SERUM

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0010
Pesha: 0.2 kilogram
8.000 Lekë3.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Serumi me orkidea të zezë është një nga produktet më të vecanta të linjës VERSACE 19.69, vaji që nxirret nga lulja e orkideas së zezë përdorej në lashtësi nga femrat për të mbajtur lëkurën e tyre të rigjeneruar dhe të pastër. Ajo gjithashtu ndihmonte për të mbajtur atë pa rrudha dhe përherë të re.

UDHËZIME PËR PËRDORIM: Mëngjesi dhe mbrëmja: Shtypni pompën dhe shkundeni mirë para se të përdorni. Pas pastrimit të lëkurës tuaj, aplikoni një ose dy pika në fytyrë dh qafë. Shmangni zonën e syve. Vazhdoni duke aplikuar Black Orchid Serum për rezultate më të mira. Lëkura bëhet më rinore.