V1969 PREMIUM CAVIAR SERUM 30ML

Limited
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0007
Pesha: 0.05 kilogram
8.000 Lekë3.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Serum V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR rrit hidratimin e organizmit dhe lëkurës. Rekomandohet si një shtojcë që kontribuon në funksionimin e trupit të mirë dhe gjithashtu si një serum që hidraton dhe rindërton lëkurën. Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës. Hidraton dhe zbut rrudhat dhe parandalon formimin e atyre të reja. Të lë një ndjesi të mëndafshtë në lëkurë.