PREMIUM ALOE VERA (shurup) 750 ml

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0004
Pesha: 1 kilogram
10.000 Lekë3.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Shurup natyral me aloe vera dhe multivitaminë me përqendrim të lartë të Vitamina C.

Përfitimet: I pasurë me vitamina (A, B1, B2, B6, B12, C, E), acid folik dhe minerale.

Nxit humbjen e peshës Mbron nga inflamacionet dhe alergjitë.

Ndihmon detoxikimin.

Redukton kolesterolin.

Rregullon diabetin (zvogëlon nivelin e glukozës) Përforcon sistemin e imunitetit

Përmirëson metabolizmin.

Përmirëson higjienën e gojës.

Forcon flokët.

Nxit organizmin duke ulur lodhjen dhe dobësitë Redukton shqetësimet peptike

Lufton kundër viruseve dhe simptomave të ftohta

Përmirëson funksionimin e zorrëve.

Lufton kundër sindromës së frymëmarrjes nerv