V1969 SETI SILVER

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0012
Pesha: 0.2 kilogram
32.000 Lekë7.500 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Seti SILVER: V1969 KREMI ME KOLAGJEN, V1969 PREMIUM KREMI DE LUXE CAVIAR 50ml & V1969 PREMIUM CAVIAR SERUM 30ML

Ky set përmban kremin e ditës me kolagjen&shegë, kremin e natës me caviar si dhe serumin me caviar.


Kremi VERSACE 19.69 përmban kolagjenin që është proteina më e rëndësishme e lëkurës që e mban atë të re dhe elastike. Mbas moshës 25 vjec organizmi fillon e nuk e prodhon me dhe si rrjedhojë lëkura rrudhet. Ky krem përmban gjithashtu edhe shegë që është fruti i bukurisë dhe një antioksidant i shkëlqyer.

- Kremi VERSACE19.69 ka veti hidratuese, rrit elasticitetin, e plotëson lëkurën dhe i jep asaj shkëlqim.

- Gjithashtu është krem antirrudhe dhe anti-aging.

- Përdorimi i këtij kremi është mënyra më e mirë për ta trajtuar lëkurën cdo mëngjes para se të vendosni make up-in dhe ka efekt 24-orësh.

Përmban ekstrakte ushqyese të vlefshme nga havari, për rindërtimin e drejtpërdrejtë, shtrëngimin, shkëlqimin dhe hydration thellë të lëkurës.
Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës.
Rindërton lëkurën duke përmirësuar cilësinë e saj.
Rrit hydration e lëkurës duke ofruar një ndjesi të veçantë të butë
Udhëzime për përdorim: Aplikoni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë dhe qafë të pastër.

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, ISODECYL NEOPENTANOATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (SHEA BUTTER), GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL,  DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYACRYLAMIDE, PEG-100 STEARATE, C13-14 ISOPARAFFIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, ALLANTOIN, PARFUM  (FRAGRANCE), AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, LAURETH-7, BHT, XANTHAN GUM, ASCORBYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED  HYALURONIC ACID, GLYCERIN, AMINOMETHYL PROPANOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SALVIA  OFFICINALIS EXTRACT, CITRIC ACID, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, CAVIAR EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, CI 19140, CI 14700

Serum V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR rrit hidratimin e organizmit dhe lëkurës. Rekomandohet si një shtojcë që kontribuon në funksionimin e trupit të mirë dhe gjithashtu si një serum që hidraton dhe rindërton lëkurën. Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës. Hidraton dhe zbut rrudhat dhe parandalon formimin e atyre të reja. Të lë një ndjesi të mëndafshtë në lëkurë.