V1969 CAVIAR LUXE RITUAL

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: TA0010013
54.000 Lekë10.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Caviar Ritual

Ky set përmban kremin e natës me caviar, serumin me caviar, serumin lift me caviar dhe kremin e syve me caviar.

Përmban ekstrakte ushqyese të vlefshme nga havari, për rindërtimin e drejtpërdrejtë, shtrëngimin, shkëlqimin dhe hydration thellë të lëkurës.
Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës.
Rindërton lëkurën duke përmirësuar cilësinë e saj.
Rrit hydration e lëkurës duke ofruar një ndjesi të veçantë të butë
Udhëzime për përdorim: Aplikoni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë dhe qafë të pastër.

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, ISODECYL NEOPENTANOATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (SHEA BUTTER), GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL,  DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYACRYLAMIDE, PEG-100 STEARATE, C13-14 ISOPARAFFIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, ALLANTOIN, PARFUM  (FRAGRANCE), AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, LAURETH-7, BHT, XANTHAN GUM, ASCORBYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED  HYALURONIC ACID, GLYCERIN, AMINOMETHYL PROPANOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SALVIA  OFFICINALIS EXTRACT, CITRIC ACID, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, CAVIAR EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, CI 19140, CI 14700

Serum V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR rrit hidratimin e organizmit dhe lëkurës. Rekomandohet si një shtojcë që kontribuon në funksionimin e trupit të mirë dhe gjithashtu si një serum që hidraton dhe rindërton lëkurën. Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës. Hidraton dhe zbut rrudhat dhe parandalon formimin e atyre të reja. Të lë një ndjesi të mëndafshtë në lëkurë.

V19.69 Italia PREMIUM CAVIAR EYE CREAM zhduk rrudhat dhe linjat e imta të formuara rreth syve duke i parandaluar ato. Gjithashtu lëmon dhe forcon lëkurën rreth syve dhe përmirëson pamjen e tyre.

Përfitimet: Rivendos fortësinë dhe elasticitetin ndërsa hidraton thellë. Redukton pamjen e rrathëve të zeza Zvogëlon enjtjen tek pjesa e syve.

Aplikimi: Përdorimi cdo mëngjes dhe cdo mbrëmje, duke e lëmuar dhe masazhuar lehtë me gishta rreth zonës së syve.

Serum V19.69 Italia CAVIAR LIFT është produkt më i ri i heqjes së rrudhave që sfidon gravitetin dhe rigjallërimin, forcon dhe sjell rezultate afatgjata. Dëmtimi i lëkurës është ulet pasi qelizat rinovohen dhe ato të reja janë tashmë të forcuara dhe mbrojtura ndërkohë ato janë të pasuruar me ushqyes. Lëkura duket e rregullt dhe e fortë. V19.69 Italia CAVIAR LIFT është mëshirim e shkencës dhe luksit.

Përfitimet: Ngadalëson procesin e plakjes dhe rinovon lëkurën. V19.69 Italia CAVIAR LIFT ndihmon për të rritur qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin e lëkurës, mbush dhe zbut rrudhat ekzistuese dhe parandalon shfaqjen e të reja. Ajo mbron qelizat burimore të lëkurës dhe ju ndihmon të keni një pamje më të re.

UDHËZIME PËR PËRDORIM: Mëngjesi dhe mbrëmja: Shtypni pompën dhe shkundeni mirë para se të përdorni. Pas pastrimit të lëkurës tuaj, aplikoni një ose dy pika në fytyrë dh qafë. Shmangni zonën e syve. Vazhdoni duke aplikuar V19.69 CAVIAR LIFT për rezultate më të mira. Lëkura bëhet më rinore.