PREMIUM ALOE V KREMI & V1969 KREMI ME KOLAGJEN & SHEGË

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: TA0010012
Pesha: 0.2 kilogram
24.000 Lekë5.500 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Mother & Daughter Set

Ky set përmban kremin e ditës me kolagjen&shegë për mosha të thyera dhe kremin me aloe vera për moshat e reja.

Kremi me aloe vera është një produkt inovativ që lejon përdorimin e tij që në moshat e reja, ai është nj disefektues shume i mire për aknet dhe zhduk shenjat qv ngelin ato.Bën një hidratim të thellë dhe e ushqen lëkurën tuaj.Perdore cdo mengjes dhe cdo mbremje pasi te keni lare fytyren

Kremi VERSACE 19.69 përmban kolagjenin që është proteina më e rëndësishme e lëkurës që e mban atë të re dhe elastike. Mbas moshës 25 vjec organizmi fillon e nuk e prodhon me dhe si rrjedhojë lëkura rrudhet. Ky krem përmban gjithashtu edhe shegë që është fruti i bukurisë dhe një antioksidant i shkëlqyer.

- Kremi VERSACE19.69 ka veti hidratuese, rrit elasticitetin, e plotëson lëkurën dhe i jep asaj shkëlqim.

- Gjithashtu është krem antirrudhe dhe anti-aging.

- Përdorimi i këtij kremi është mënyra më e mirë për ta trajtuar lëkurën cdo mëngjes para se të vendosni make up-in dhe ka efekt 24-orësh.