SET V1969 PREMIUM KREMI DE LUXE CAVIAR 50ml

Limited
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: TA0002B
Pesha: 0.2 kilogram
28.000 Lekë5.000 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Përmban ekstrakte ushqyese të vlefshme nga havari, për rindërtimin e drejtpërdrejtë, shtrëngimin, shkëlqimin dhe hydration thellë të lëkurës.

Kontribuon në rritjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës.

Rindërton lëkurën duke përmirësuar cilësinë e saj.

Rrit hydration e lëkurës duke ofruar një ndjesi të veçantë të butë

Udhëzime për përdorim: Aplikoni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë dhe qafë të pastër.

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, ISODECYL NEOPENTANOATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (SHEA BUTTER), GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL,  DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYACRYLAMIDE, PEG-100 STEARATE, C13-14 ISOPARAFFIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, ALLANTOIN, PARFUM  (FRAGRANCE), AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, LAURETH-7, BHT, XANTHAN GUM, ASCORBYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED  HYALURONIC ACID, GLYCERIN, AMINOMETHYL PROPANOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SALVIA  OFFICINALIS EXTRACT, CITRIC ACID, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, CAVIAR EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, CI 19140, CI 14700