SET 1 + 1 HOLLYWOOD ALL STAR - FAST SLIM

Limited
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: EM0810004
Pesha: 0.5 kilogram
60 Lekë5.990 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Informacioni mbi Produktin:

Fast Slim me Shije Cokollate i cili permban nje perzierje perfekte ushqimesh dhe eshte ndertuar qe te ndihmoje ne renien ne peshe ne menyre efektive perms nje perzierje te fuqishme e produkteve 100% natyrore dhe bio te cilat rrisin funksionimin e metabolizmit.

Ka veti te forta antioksidante dhe detoksifikon trupin perms perberesve aktive si: Kakao, Aloe, Kanelle, Acai , Ganordema.

 

Perberesit Kryesore dhe Benefitet e perdorimit:

  • Rrenja e Mucuna - Pruriens perdoret si trajtim per paralizat dhe problemet nervore.

               Permireson humorin dhe gjendjen emocionale.

               Gjithashtu ka veti kunder plakjes duke permiresuar cilesine e jeteses.

  • Acai – Eshte provuar ne studime shkencore qe manaferra Acai ka vlera te medha ushqyese

             dhe eshte nje zgjedhje perfekte per renien ne peshe.

             Ndihmon gjithashtu ne forcimin e trupit dhe balancimin e tij.

 

Benefitet e Menjehershme

Rezultate te menjehershme ne renien ne peshe

Krijon nje ndjes ngopje duke ju reduktuar ushqimin qe hani.

Rrit metabolzimin dhe shpejtesine qe trupi shperben ushqimet.

Ka efekte te forta antioksidante dhe detoksifikuese.

I jep trupit energji dhe force.

Rrit funksionimin cerebral.

Parandalon krijimin e shtreses se dhjamit.

 

FAST SLIM NUK KA EFEKTE ANESORE PASI ESHTE 100% NATYRAL DHE BIO!

I pershtatshem per diabetike, vegjetariane per njerez me diete.

Pa gluten dhe vetem 20 Kalori per doze.

Doza e rekomanduar:

 1 Luge gjelle (5 gr) FAST SLIM ne nje gote e gjysem ose nje gote uje ose qumesht.

Keshillohet uje per te ulur kalorite nga qumeshti.

Perziejeni mire pastaj pijeni brenda 2-3 minutash. Kjo para se te uleni per te ngrene.

1 here ne dite per hollim te lehte, energji dhe force.

2 here ne dite per dobesim dhe aktivizim te metabolizmit.

3 here ne dite per rezultate te shpejta dhe te menjehershme.

E pijme FAST SLIM per cdo dite rreth 30 minuta para se te ulemi per te ngrene qe te minimizojme ushqimin pasi jep ndjesi ngopje.