SET DOBESIMI HOLLYWOOD ALLSTAR + CRYOSHAPE

Limited
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: EM0820001
Pesha: 0.5 kilogram
8.000 Lekë6.990 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

Informacioni mbi Produktin:

Fast Slim me Shije Cokollate i cili permban nje perzierje perfekte ushqimesh dhe eshte ndertuar qe te ndihmoje ne renien ne peshe ne menyre efektive perms nje perzierje te fuqishme e produkteve 100% natyrore dhe bio te cilat rrisin funksionimin e metabolizmit.

Ka veti te forta antioksidante dhe detoksifikon trupin perms perberesve aktive si: Kakao, Aloe, Kanelle, Acai , Ganordema.

 

Perberesit Kryesore dhe Benefitet e perdorimit:

  • Rrenja e Mucuna - Pruriens perdoret si trajtim per paralizat dhe problemet nervore.

               Permireson humorin dhe gjendjen emocionale.

               Gjithashtu ka veti kunder plakjes duke permiresuar cilesine e jeteses.

  • Acai – Eshte provuar ne studime shkencore qe manaferra Acai ka vlera te medha ushqyese

             dhe eshte nje zgjedhje perfekte per renien ne peshe.

             Ndihmon gjithashtu ne forcimin e trupit dhe balancimin e tij.

 

Benefitet e Menjehershme

Rezultate te menjehershme ne renien ne peshe

Krijon nje ndjes ngopje duke ju reduktuar ushqimin qe hani.

Rrit metabolzimin dhe shpejtesine qe trupi shperben ushqimet.

Ka efekte te forta antioksidante dhe detoksifikuese.

I jep trupit energji dhe force.

Rrit funksionimin cerebral.

Parandalon krijimin e shtreses se dhjamit.

 

FAST SLIM NUK KA EFEKTE ANESORE PASI ESHTE 100% NATYRAL DHE BIO!

I pershtatshem per diabetike, vegjetariane per njerez me diete.

Pa gluten dhe vetem 20 Kalori per doze.

Doza e rekomanduar:

 1 Luge gjelle (5 gr) FAST SLIM ne nje gote e gjysem ose nje gote uje ose qumesht.

Keshillohet uje per te ulur kalorite nga qumeshti.

Perziejeni mire pastaj pijeni brenda 2-3 minutash. Kjo para se te uleni per te ngrene.

1 here ne dite per hollim te lehte, energji dhe force.

2 here ne dite per dobesim dhe aktivizim te metabolizmit.

3 here ne dite per rezultate te shpejta dhe te menjehershme.

E pijme FAST SLIM per cdo dite rreth 30 minuta para se te ulemi per te ngrene qe te minimizojme ushqimin pasi jep ndjesi ngopje.

 

CRYO SHAPE:

Xheli CryoShape bazohet ne terapi me ftohje qe ndihmon ne ngushtimin & drejtimin e lekures.

Perberja e tij mban perbers aktive inovativ si psh vaj speci roze me veti te shumta si luftimin e formave te parregullta ( vithe, kofshe, bel, bark, krahe).

Cryoshape ndihmon ne permiresimin e lekures duke eleminuar shtresen ‘’ portokalli’’ te lekures.

Studimet Klinike kane shfaqur rezultate te shpejta si:

  • Pas 1 ore perdorimi : ulje 0.9cm ne zonen e kofsheve & deri 1.7cm ne zonen e barkut.
  • Pas 4 javeve perdorimi: Ulje 2.5cm ne zonen e kofsheve & deri 3.1cm ne zonen e barkut.

 

Instruksionet e Perdorimit:

Apliko 4 here ne jave ( kofshe, vithe, bel, bark dhe krahe).

Xheli pas 5 minutash qe e keni aplikuar ju lejon te vishni rroba sepse nuk ngjit.

Lani duart pas perdorimit.

Shmangni kontaktin me syte pasi eshte shume i ftohte dhe i demton.

Mos te perdoret per femije nen moshen 15 vjec.

Mos e perdorni nese jeni shtatezene apo duke ushqyer me gji.

Mos e aplikoni ne lekure te irrituar.