19V69 HYALUREN 50ML

Available
|Delivery of order within 3-5 days
Kodi produktit: AT0003
Pesha: 0.2 kilogram
14.000 Lekë4.500 Lekë
Sasia
Ju duhet ndihmë?045 601 969
Merre tani
Transport i shpejtë deri ne shtepinë tuaj
Shto në listën e dëshirave
Share

VERSACE 19.69 HYALUREN eshte I dobishem sepse:

  • Parandalon formimin e rrudhave.
  • Lubrifikon nyjet lidhese, duke permiresuar levisshmerine e gjunjeve dhe kyceve.
  • Mbron nyjet lidhese, muskujt dhe indet nga plakja.
  • Absorbon vibrimet gjate levizjeve te gjunjeve dhe kyceve.
  • Redukton inflamacionin.
  • Ndihmon ne kurimin dhe parandalimin e shenjave te lekures.
  • Kontribuon ne sherimin e plageve.
  • Hidraton syte, duke I ndihmuar te qendrojne te paster dhe te shendetshem.
  • Ndihmon sistemin kardiovaskular, duke qene se eshte lubrifikant dhe si I tille lubrifikon edhe valvolat e zemres.

 

DOZAT E PERDORIMIT

Aplikim ne lekure:
Perhapni 3-4 pika VERSACE 19.69 HYALUREN ne fytyren dhe qafen e lagur.
Per lekure shume te ndjeshme, shkrini 3-4 pika ne nje luge gjelle.

 

Nga goja:

Skrini 7 pika ne nje gjysem gote uje, nje ose dy here ne dite

Mos I tejkaloni dozat e mesiperme, pervecse nese ju rekomandohet nga mjeku.

Suplementet ushqimore nuk zevendesojne nje diete te balancuar.

 

EFEKTE ANESORE

VERSACE 19.69 HYALUREN nuk ka asnje efekt anesor per dozat e percaktuara Mos perdorni nese jeni alergjik I ndonjerit prej perberesve te VERSACE 19.69 HYALUREN.